Patchcord SC/APC SC/APC DROP 100m

ID : 3847

Opis

Patchcord SC/APC SC/APC DROP 100m.

 

Kabel światłowodowy o długości 100m, ze złączami SC/APC SC/APC w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy). Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem.

 

Cechy:

 

- wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych)

- lekka konstrukcja

- średnicy 3mm

- duża giętkość

- płaszcz PU

- powłoka odporna na UV

- całkowicie dielektryczny

- włókna G.657A2

- promienia gięcia  7,5mm

- odporność na zgniatanie 100 [N/10cm]

 

UWAGA!!! Długości powyżej 100m dostępne na zamówienie.

 

PRZEJDŹ DO OFERTY

FIBERTECHNIC

 

KONTAKT

Nowak Technologie Sp. z o.o.

 

Kalinowice 157

22-400 Zamość

 

E-mail: info@fibertechnic.com

 

 

Copyright © 2016 Fibertechnic