O Nas

FIBERTECHNIC

Marka FiberTechnic jest odpowiedzią na współcześnie postępującą technologię światłowodową. Nasze rozwiązania są innowacyjne i przyczyniają się do rozwoju technologii światłowodowych. Produkty nasze cechuje: wysoka jakość wykonania, praktyczność zastosowania, estetyka oraz nowoczesność. Ich atutem jest funkcjonalność i trwałość, co pozwala na przeciwstawienie się współcześnie masowemu eksportowi urządzeń światłowodowych z Chin.

 

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań światłowodowych. Produkty te powstały z myślą o potrzebach wymagających klientów. Nowatorskie rozwiązania cieszą się łatwością oraz praktycznością zastosowania, co przekłada się na realne korzyści oraz satysfakcję klientów.

 

Zdajemy sobie sprawę z potrzeby rozwoju nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Jednocześnie mamy świadomość jak ważny jest rozwój współczesnej infrastruktury technicznej we współpracy z gospodarką krajową. Wiemy, że telekomunikacja światłowodowa aktywnie się rozwija z czym związany jest wzrost liczby producentów i dystrybutorów technologii światłowodowych dlatego nie pozostajemy bierni i cały czas podążamy za aktualnymi trendami i potrzebami klientów.

Głównym celem i zamysłem właściciela marki jest zaproponowanie zarówno polskim jak i zagranicznym odbiorcom rozwiązań pochodzących od rodzimej marki. Naszym celem jest przede wszystkim sukces i zadowolenie naszych klientów oraz udowodnienie, że Polska marka to wysoka jakość, precyzja i ciągłe doskonalenie dostępnych już rozwiązań. Wspieramy Polską gospodarkę, a tym samym dajemy zatrudnienie.

 

Wszystkie produkty FiberTechnic tworzone są przy ciągłych konsultacjach i współpracy z konstruktorami i stanowią odpowiedź na problemy napotykane przez instalatorów. Stale rozbudowywana  oferta oraz własne zaplecze techniczne producenta pozwala nam na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb odbiorców, których satysfakcja jest dla nas najistotniejsza.

 

Jedynym i oficjalnym dystrybutorem produktów marki FiberTechnic jest firma Cyberteam Sp. z o.o. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.cyberteam.pl

 

 

FIBERTECHNIC

 

KONTAKT

Nowak Technologie Sp. z o.o.

 

Kalinowice 157

22-400 Zamość

 

E-mail: info@fibertechnic.com

 

 

Copyright © 2016 Fibertechnic